Jak si objednat fotografování

Jak si u mě objednat fotografování svatby?

Je to jednoduché. Pokud Vás mé fotky zaujali a chcete mít také takové, tak prvním krokem je napsat mi mail nebo použít formulář zde na stránkách. V případě, že Váš termín svatby nemám zatím obsazený, můžete přistoupit k dalšímu kroku a to je výběr rozsahu fotografování tzv. „balíčky“. Ty najdete v ceníku na mých stránkách i s popisem co obsahují. V případě, že se domluvíme na spolupráci, tak vám zašlu dotazník se základními údaji, které potřebuji vědět.

Následuje dohodnutí data a místa předsvatební schůzky. Tu se snažím směřovat zhruba měsíc před svatbou, kdy už nastávající manželé zhruba vědí průběh svatebního dne. Na ní mi sdělíte podrobnosti Vašeho svatebního dne, Vaše představy o průběhu fotografování, případné nápady.

Jak probíhá fotografování, předání fotek, placení?

V den Vaší svatby přijedu na předem domluvené místo. Fotografování probíhá v rozsahu zvoleného balíčku.

Do 7 dnů po svatbě Vám na e-mail zašlu odkaz na soukromou galerii všech vybraných a upravených fotografií. Galerie je chráněna heslem a máte do ní přístup jen Vy a příbuzní či kamarádi, kterým heslo dáte.

Každá fotografie v galerii má své číslo. Toto číslo slouží k identifikaci fotografie při kontaktu se mnou. Fotografie si prosím prohlédněte. Pokud nebudete mít žádné připomínky, tak mi prosím napište e-mail a já nachystám vše k předání. U středního a velkého balíčku máte v ceně i tisknuté fotografie. Jejich seznam (číselný) mi zašlete e-mailem (v rozsahu odpovídajícímu vašemu balíčku nebo i nad rámec s doplatkem dle ceníku).

Jakmile budu mít USB flash disk a případné tisknuté fotografie nachystané, ozvu se a domluvíme se na způsobu předání a placení.

USB flash disk obsahuje všechny upravené fotografie z fotogalerie v plném rozlišení vhodné i pro opravdu velké tisky.