Svatební fotografie

Máte zájem o fotografování svatby? Není nic jednoduššího než mi napsat. V prvé řadě potřebuji znát termín vaší svatby a ideálně i místo obřadu. V případě volného termínu vám zašlu nezávazně ceník a ukázku svatební smlouvy. Vy se tak můžete v klidu domova rozhodnout, zda mé služby využijete, či nikoliv. V případě, že se stanu Vašim fotografem, Vám zašlu podrobnější informace a domluvíme si osobní schůzku.

V ceníku uvedené balíčky jsou ukázky nejčastěji objednávaných rozsahů fotografování. Pokud Vám žádný z nich nevyhovuje, milerád Vám udělám kalkulaci na rozsah fotografování přesně podle Vašich představ. Fotografuji také malé tajné svatby. Ceny na vyžádání.

Na svatbách se snažím především nenuceně dokumentovat jedinečné okamžiky, které se ten den odehrají a co nejméně zasahovat do celého dne. Zastávám názor, že fotograf má být tichý pozorovatel a lovec okamžiků spíš jak hvězda večera, které je všude plno.

Naopak fotografování skupinek a portréty ženicha a nevěsty si rád zorganizuji s ohledem na prostředí, světlo atd. Ale i zde se snažím o nenucené fotografování, při kterém se všichni zúčastnění cítí dobře a uvolněně, což je pak na fotkách opravdu znát. To je ten rozdíl mezi dobrou fotkou a fotkou která chytne za srdce. A o to se vždy snažím. Bude mi ctí být součástí vašeho velkého dne.

Ukázka fotografií